וילונות
 
 
 
התקשרו עכשיו לייעוץ והזמנה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צבעי וילונות

 
רוצים לקבל טיפים לבחירת צבעי וילונות? צרו איתנו קשר בטלפון 6956720 – 03 והמומחים שלנו יעזרו לכם לעשות את הבחירה הנכונה.
 
 
וילונות הם אחד האביזרים הבולטים ביותר בחדד, ולכן יש להם השפעה דרמטית על העיצוב והמראה הכללי של החדר. מכאן שבחירת הצבע זה עניין חשוב ביותר, שלא נופל מחשיבות בחירת עיצוב הווילון עצמו.
 
 
 
וילון למשרד
 
 
 
 

כל וילון והצבע שלו

 
וילונות בסגנונות שונים נראים טוב בצבעים שונים. ורטיקליים למשל נראים טוב במיוחד במראה צבעים חלקים ובהירים. גלילה יכולים להביא לידי ביטוי תמונה עדינה, שהותאמה בטוב טעם. ובד קלאסיים יכולים לשלב כמה צבעים חלקים בעיצוב מרהיב ומעניין.
 
 
 
פתרון הצללה לחלון
 
 
 
 

התאמת צבעי וילונות לעיצוב החדר

 
חשוב לזכור שהווילון אינו מנותק מהחדר, ולכן צריך להתאים לרהיטים, לעיצוב הקירות ולאביזרים נלווים שיש בחדר. אנשים רבים בוחרים אותם ביחד עם כריות הנוי, כיסויי המיטה ואפילו טפטים, זאת במטרה ליצור אחידות במראה החדר. בכל מקרה, כשאתם בוחרים את צבעי הווילונות, חשוב לקחת בחשבון את המראה הכללי של החדר. יש לבחור בצבעים שישתלבו היטב, או אפילו ללכת על אותם צבעים בשינוי גוון.
 
 
 
וילונות
 
 
 

צבעים שעובדים תמיד

 
הלכתם לאיבוד בין שלל האפשרויות? חשוב לזכור שיש צבעים ניטרליים שתמיד משתלבים היטב בכל סגנונות העיצוב, ונראים מצוין בכל הסוגים. צבעי הקסם הללו הם לבן, בז' וחום על כל גווניו. אם אתם חוששים משילוב צבעים לא מוצלח, או לחילופין כשהחדר עמוס זה מכבר בצבעים שונים, חשוב לבחור בווילונות בצבע שלא יוסיף עומס על העיצוב הקיים. הם אלו יעשו את העבודה, אבל מצד שני הם פחות מיוחדים מווילונות צבעוניים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעל ואולם תצוגה: רבניצקי 4, תל-אביב (לשעבר עמק הברכה 6)
טל': 6956720 - 03, 03-6952953  |  פקס: 6966552 - 03. דוא"ל: sunroll@zahav.net.il