וילונות
 
 
 
התקשרו עכשיו לייעוץ והזמנה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילונות לחדרי תינוקות

 
חדרי תינוקות משמשים את הגוזלים האהובים שלנו, וכל שאנו רוצים הוא לספק להם סביבה בטיחותית, ולא פחות חשוב, נעימה לשהות בה. ככל שהחדר יהיה צבעוני ומעוצב יותר, כן ימצא חן יותר בעיני הילד, וההורים הם הראשונים לקצור את הפירות של ההשקעה. הווילונות הם חלק חשוב ביותר של עיצוב החדר, והם נותנים את הפיניש האחרון ומשפיעים על האווירה במקום.
 
 

מדוע חשוב לעצב חדרי תינוקות

 
אנשים רבים סבורים שתינוקות לא מבינים הרבה מהמתרחש סביבם, אז למה בעצם להשקיע בחדר מעוצב? ובכן, בראש ובראשונה חשוב לדעת שתינוקות מתעניינים מאוד בכל מה שקורה בסביבה הקרובה שלהם, ולכן חדר מעוצב שיש בו פריטים צבעוניים ומרתקים יגרום לילד לרצות לשהות בו. המשמעות היא שעות משחק עצמאי ארוכות יותר. מעבר לזאת, חדר שרוהט ועוצב בצורה נכונה יעזור לתינוק להירגע, ויספק לאימא, לאבא ולשאר המטפלים משטחי טיפול נוחים.
 

מעצבים חדר ייחודי

 
אם תסתכלו היטב על הרהיטים המיועדים לחדרי תינוקות, תגלו שהשוני ביניהם הוא מינורי ביותר. אם כן, מה שיוצר את הייחודיות זה פרטי הקישוט השונים, ואחד הבולטים שבהם הוא הווילון. כל הורה מחפש דרכים ליצור אווירה שונה עבור הילד שלו, וחלקם אף פונים לציירים שמוסיפים ציורי קיר ייחודיים על הקירות. במקרים הללו עיצוב וילונות הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה על הקירות ולכן כדאי לתאם עם הצייר מה הוא הולך לצייר, ואז להתאים את הווילון לעיצובי הקיר.
 

איך בוחרים וילון לחדר תינוקות

 
המאפיין הבולט ביותר בחדרי תינוקות זה הצבעוניות, ולכן חשוב להיזהר בהתאמת הצבעים. יש לזכור שהווילונות אינם מנותקים משאר החדר. חשוב לבחור במוצרי טקסטיל המתאימים בגוונים לעיצובי הקיר השונים, בין אם מדובר במדבקות, טפטים או ציורים. אם החדר עמוס לעייפה בצבעים שונים, כדאי לשקול להוסיף פתרונות הצללה בצבע ניטרלי: בז', חום בהיר או אפילו לבן. מוצר כזה יעניק את החום הדרוש לחדר, אך לא יוסיף עוד צבעוניות מיותרת.
 

וילונות וחשיבותם להצללה

 
חשוב לזכור שווילונות הם לא רק קישוט ויש להם גם תפקיד – ליצור הצללה מפני השמש. תינוקות ישנים בחלקים גדולים של היום, ופתרונות הצללה שונות דרושים לצורך החשכה חלקית של החדר. קל מאוד להסית וילון ולא צריך להסתבך עם תריסים, במיוחד אם התינוק על הידיים.
חברת וילונות סנרול עוזרת לכם לבחור פתרונות הצללה המתאימים לחדרו של התינוק שלכם, כך שיתאימו גם לעיצוב, וגם יעזרו לכם להחשיך את החדר במידת הצורך.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעל ואולם תצוגה: רבניצקי 4, תל-אביב (לשעבר עמק הברכה 6)
טל': 6956720 - 03, 03-6952953  |  פקס: 6966552 - 03. דוא"ל: sunroll@zahav.net.il