וילונות
 
 
 
התקשרו עכשיו לייעוץ והזמנה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילונות ורטיקלים

 
 

מחפשים אחר וילון דוחה אבק ולא מעוניינים להתפשר על אסתטיקה?

 

בואו להכיר את הוילונות הורטיקלים של חברת סנרול!

 
פתרונות ההצללה החדשים המוצעים על ידי חברת סנרול יכולים לשנות לחלוטין את הנוף בבית או בעסק. בזכות וילונות ורטיקלים יכולים הלקוחות של סנרול ליהנות משורה ארוכה של יתרונות:

- כיוון אור אופטימלי
- הנאה מקסימלית למבוגרים, ילדים ותינוקות
- עמידות בפני שמש וקרינה ישירה
- התאמה ורסטלית לבית ולמשרד
- מבחר עשיר של דוגמאות, בדים ועץ בגוונים מרהיבים

וילונות ורטיקלים הם פתרון הצללה עשוי בד כותנה אנכי. מלבד האסתטיקה המרשימה ושאר היתרונות שצוינו, וילונות אלו דוחי אבק, ולכן עוזרים לשמור על היגיינה. הוילונות עשויים מרצועות בד אנכיות, הנפרשות מקו התקרה ועד רצפת החדר. בנוסף, בתחתית כל רצועה ישנה משקולת המותחת אותה מטה. כאשר פותחים את הוילון כל הרצועות מתכנסות זו בתוך זו, והמראה המושלם נשאר יציב, ועונה על צרכים פונקציונאליים רבים.
 

כיצד ניתן לנצל את היתרונות של וילונות ורטיקלים?

 
בוילונות ורטיקלים משתמשים בעיקר כדי להקנות אשליה של חלל גבוה לחדרים ולמשרדים. לעומת זאת, בבתים פרטיים, בחדרי שינה, בסלון או במטבח ניתן לנצל את היתרונות שלהם לצורך הרמוניה עם הרהיטים, צבעי הקירות או אפילו הריצוף. אי אפשר להתעלם מהנוכחות של וילונות ורטיקלים, ולכן הם זוכים להצלחה במגזר הפרטי, הציבורי והעסקי.

הוילונות הורטיקלים מגיעים במגוון גדול של בדים, צבעים ומרקמים. מבחינת מחירים, אלו וילונות משתלמים במיוחד המבטיחים עמידות מקסימאלית. כמו שאר המוצרים של סנרול, גם הוילונות הורטיקלים עומדים בתווי תקן מחמירים.
 
היכנסו אל המפעל ואולם התצוגה של סנרול, צרו קשר בטלפון 03-6956720 , או השאירו פרטים באתר, ותקבלו מידע מלא על הקסם מאחורי הוילונות הורטיקליים!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעל ואולם תצוגה: רבניצקי 4, תל-אביב (לשעבר עמק הברכה 6)
טל': 6956720 - 03, 03-6952953  |  פקס: 6966552 - 03. דוא"ל: sunroll@zahav.net.il