וילונות
 
 
 
התקשרו עכשיו לייעוץ והזמנה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

וילון רומאי

 
הקודם[ עמוד 2 מתוך 2 ]
 

וילון רומאי

 
מחפשים וילון מודרני, נוח לשימוש ומעוצב? האם כבר שמעתם על הווילון הרומאי שכובש את ענף הווילונות? חברת סנרול מזמינה אתכם להתרשם מהמוצר הייחודי הזה, כמו גם ממבחר עצום של בדים, שיתאימו לכל טעם ולכל צורך.
 
למידע ולתיאום פגישה חייגו למספר 6956720 - 03
 
יש לנו את כל מה שאתם מחפשים:
 
  • תפירה איכותית, המתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים
  • ייעוץ מקצועי בעיצוב וילונות ובבחירת בדים
  • מבחר ענק של בדים
  • עמידה קפדנים בלוחות הזמנים
  • ניסיון של שנים רבות בעבודה עם לקוחות פרטיים ועסקיים
 

מהו וילון רומאי?

 
הווילון הרומאי נפתח לרצועת בד שלמה ואחידה, המכסה את החלון כולו. מוצר זה מאפשר להציג את הדפס הבד בצורה הטובה ביותר, ובכך מאפשר לחשוף את מלוא יופיו. מעבר לזאת, ההצללה שמתקבלת בזכות וילון זה אינה חוסמת לחלוטין את קרני האור, ומאפשרת לכם ליהנות מתאורה נעימה. מצד שני, הווילון הרומאי מסנן את קרני השמש, ולכן ממלא את תפקידו בצורה יוצאת מהכלל.
 

מאילו בדים אפשר לתפור וילון רומאי?

 
ניתן להזמין וילון זה מכל סוגי הבדים, כאשר סוג הבד משפיע על סגנון התפירה ועל המראה הסופי של המוצר. במקרים בהם הלקוח מחפש מוצר הצללה לחדר עבודה, לחדר שינה או אפילו לסלון, מומלץ לפנות לבדים בצבעים רגועים וחלקים. עם זאת, ניתן לתפור וילון רומאי מבד צבעוני וססגוני לחדרי ילדים. צורת תפירה זו תאפשר להפיק את המרב מהבד עצמו, ולהציג בצורה טובה את הציורים המודפסים עליו. וילון רומאי יכול גם להוסיף צבע לחדר המעוצב בצבעי שחור – לבן.
מגוון האפשרויות בעיצוב וילונות רומיים הוא אינסופי, ואנו בסנרול מגייסים את כל הידע והניסיון שלנו כדי לעזור לכם לבחור את המוצר המתאים ביותר עבורכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפעל ואולם תצוגה: רבניצקי 4, תל-אביב (לשעבר עמק הברכה 6)
טל': 6956720 - 03, 03-6952953  |  פקס: 6966552 - 03. דוא"ל: sunroll@zahav.net.il